Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-06, 16:22   #1361
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłąm od lekarza, nigdy nie szłam ulicą i nie płakałam...disiaj niestety...lekarz nic nie widział...jutro rano do szpitala,ale dla mnie to koniec Nigdy nie czułam się tak zdołowana...jeszcze go nie było,a ja już tak go kochałam...do tego po wizycie zaczyna boleć mnie brzuch...raczej już do was nie zajrze, także trzymajcie się mamy i dbajcie o siebie...
Trzymaj się





Cytat:
Napisane przez Natkaandbenefits Pokaż wiadomość
Dziewczyny... czytam Was i czytam i chyba większość z nas przechodzi przez to samo mdłości, ochotki i problemy z wybrankami
Ja dzisiaj z innej beczki..
Nie wiem co się ze mną dzieje,po poronieniu przeszłam przez małe piekło i moim jedynym pragnieniem było mieć znowu maluszka przy serduch,chociaz pierwsza ciaza nie byla planowana. Jednak teraz gdy trafiło nam się takie szczęście cały czas mam obawy,niepewności czy sobie poradzę,czy to nie za wcześnie(mam 22 lata) i najgorsze egoistyczne myśli o tym jak zmieni się moje ciało.. mam koszmary,że leżę z wielkim brzuchem ,nie mogę się ruszać i waże ze 200 kg,a mój mąż mnie nie zauważa i olewa.. budzę się i cały dzień znów bez specialnego humoru..:/
Dziewczyny pomóżcie,czy miewacie podobnie ,czy coś jest nie tak ze mną? Martwie się czy maluch nie czuje tych złych myśli i nie obróci się to przeciwko mnie.. yhhh
Tez tak mam. .. tylko ze mija sytuacja jest trochę gorsza, jestem osobą otyla i boje sie każdego kilograma ba plusie. Ale nie odbieram tego az tak negatywnie. .. pomyśl o pchelce w brzuszku, jaj zaczniesz czuć ruchy dzidzi to twoje obawy znikna. I nie martw sie to nie jest egzotyczne to naturalne ze sie obawiasz. ... wszystko sie teraz drastycznie zmienia. I nie musisz mieć wyrztow sumienia


A ja w koncu znalazlam zloty środek na moje mdłości. . . Zobaczymy na hak długo. Dzisiaj czuje sie całkiem nieźle tylko zęby mnie zaczynają bolec...

Co do L4 totalnie się nie znam. ..

A ja rocznik 86 czarnobylski

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora