Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-06, 14:31   #1355
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Natkaandbenefits Pokaż wiadomość
Dziewczyny... czytam Was i czytam i chyba większość z nas przechodzi przez to samo mdłości, ochotki i problemy z wybrankami
Ja dzisiaj z innej beczki..
Nie wiem co się ze mną dzieje,po poronieniu przeszłam przez małe piekło i moim jedynym pragnieniem było mieć znowu maluszka przy serduch,chociaz pierwsza ciaza nie byla planowana. Jednak teraz gdy trafiło nam się takie szczęście cały czas mam obawy,niepewności czy sobie poradzę,czy to nie za wcześnie(mam 22 lata) i najgorsze egoistyczne myśli o tym jak zmieni się moje ciało.. mam koszmary,że leżę z wielkim brzuchem ,nie mogę się ruszać i waże ze 200 kg,a mój mąż mnie nie zauważa i olewa.. budzę się i cały dzień znów bez specialnego humoru..:/
Dziewczyny pomóżcie,czy miewacie podobnie ,czy coś jest nie tak ze mną? Martwie się czy maluch nie czuje tych złych myśli i nie obróci się to przeciwko mnie.. yhhh
Też mam podobne przeczucia. To moja pierwsza ciąża, ledwo skończyłam 24 lata.. Boję się czy dam radę. Co do ciała..Niestety zawsze mówiłam, że boję się ciąży, że mój brzuch będzie ochydny, że rozstępy...Widząc brzuch mojej siostry po ciąży, cały w szramach, wielkie rozstępy, zwisająca skóra (2 lata po porodzie) jestem przerażona. Smaruję się 3 x dziennie oliwką, kąpiele z oliwką, rano i wieczorem krem mustela na brzuch, biodra, uda, pośladki, piersi.... Staram się nie obżerać, jeść zdrowe rzeczy Mam już rozstępów kilka na biodrach i udach i pośladkach. Są one niewielkie ale jak przypominam sobie widok siostry to przechodzę kryzys... Te szramy mają długość około 8 cm i szerokość nawet 3 w niektórych miejscach!!! A z związku z tym, że ona ma skórę bardzo wrażliwą to jej piersi w rozmiarze B po porodzie i karmieniu zwisają jak dwa flaki Mam nadzieję, że u mnie będzie inaczej, bo jak ze wzrostem brzuszka będę widziała pękającą skórę to chyba umrę
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora