Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-06, 12:38   #1323
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez justyna_1202 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Czytam was od samego początku praktycznie ale nie przyłączałam się wczesniej bo nie chciałam zapeszyć. Mam już za sobą jedną nieudana ciążę, ale na szczęście pozbieraliśmy się po niej szybko bo po miesiącu z hakiem jesteśmy w ciąży po raz kolejny
Termin mam z OM na 10 września, z usg wynika że maluszek jest jakiś tydzień młodszy więc może pojawić się na świecie nawet 17.09.
Widzę, że piszecie o roczniku więc ja jestem 89, to bedzie nasze pierwsze dziecko.
Jako że pierwsza ciąża skończyła się niepowodzeniem, teraz jestem KOSZMARNĄ HISTERYCZKĄ do tego stopnia że wczoraj, bojąc się czy z dzidzią wszystko ok (miałam złe przeczucia, bo objawy tj. mdłości i ból piersi ustąpiły) pojechałam na niezapowiedzianą wizytę do mojej pani doktor i zmusiłam ją do badania usg na szczęście wszystko ok, maluszek ma 1,53cm i bijące serduszko
Cieszę się, że znalazłam to forum bo to jedyne miejsce w internecie, gdzie zamiast tragicznych opowieści o poronieniach i straszeniu wadami rozwojowymi, można poczytać o "zwykłych" dolegliwościach czy obawach
Pozdrawiam i mam nadzieję, że ja czasem też wam będę mogła pomóc.
Witamy kolejną mamusię Większości nie ma na pierwszej stronie to napiszcie do autorki pierwszego posta aby Was dopisała
Ale nas już dużo Same świąteczne i noworoczne szczęścia będą :p
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora