Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-05, 21:11   #1259
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

To ja napiszę jak zaczęłam myśleć że jestem w ciąży
Stosunek był 25.12. Koło 5 stycznia jechałam autobusem do pracy i było mi nie dobrze...ale zdarza się bo mam chorobę lokomocjyjna. @ powinnam mieć 6 i tak czekałam ..bolał brzuch 5 dni i nic.ale miałam torbiel rok temu więc myślę sobie no świetnie pewnie znowu to samo ale 13 siedzę w pracy i mi dziwnie...rozkojarzenie, senność, ogólnie dziwnie... I światełko...biegiem kartka zaraz wracam i do apteki po test i do kibelka...no i ujrzalam piękne 2 mocne fioletowe krechy
I potem myśli...kurde ile ja wcześniej miałam objawów, sygnałów xD w życiu bym nie pomyślała że po pierwszej próbie bez dokładnych wyliczeń kiedy to ma być się uda tak mnie naszlo na wspomnienia
I instynkt macierzyński do mojej małej suni haha xD ma 8 miesięcy i zauważyłam że traktuje ją jak dziecko a teraz śpi obok mnie i wtula pyszczek w moją szyję
A tak apropo psiaka. Na bank ona czuję i słyszy dziecko. Uwielbia kłaść pyszczek na dole mojego brzucha, wacha go, czasami puknie noskiem
Nawiedziło mnie na noc haha idę spać i wylaczam forum bo jeszcze płakać zacznę taki mam humor dziwny...łzy i uśmiech ;P
Dobranoc

Sent from my LT18i using Wizaz Forum mobile app
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora