Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-05, 15:53   #1239
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Maleńka,co tam za różnica i tak przytyjemy Tylko mi dziwnie z fałdą,bo nigdy takiej nie miałam a teraz mam efekty obżarstwa
Moja siostra przytyła tylko 10-11 kg z uwagi na szczupłą budowę ciała,w sumie nie było po niej widać,że była w ciąży takie chuchro Ginekolog do którego chodziła jeszcze potrafił jej powiedzieć,że to za dużo

Tynka88, ja na Sylwestra jak jeszcze nie spodziewałam się,ani nie czekałam na okres,ani nie robiłam testu mogłam sobie zaszaleć z winkiem Ale od tamtej pory to już ani kropli piwa nie wypiłam,bo w nowy rok zaczęły mnie piersi boleć i doszłam do wniosku,że skoro są powiększone to coś tu jest na rzeczy A to było tylko 6 dni od stosunku,który akurat dał nam dzidzię i akurat w dzień zapłodnienia Mam ochotę tylko na Reddsa jabłkowego,ale nie wyobrażałam wypić sobie piwa bez papieroska,więc nawet na łyka nie mogę sobie pozwolić,bo znowu zatęsknię za nałogiem. A to już 3 tydzień wytrzymałam

Monika,mój brzuch też jest straszny,nie martw się. Wyglądam jak w ciążowym jak mam wzdęcia,ale jak ich nie mam to fałdka na fałdce. A ja tłustych rzeczy nie jem,tylko same owoce praktycznie,nawet mięsa nie jem i słodycze raz na tydzień a tu taka niespodzianka.Jem zdrowo ale za często i dużo,może i tu leży wina.
Ja myślę,że to zależy jak mieszkacie i jakie macie stałe wydatki typu kredyt itp. Najwyżej będziecie musieli trochę zrezygnować z przyjemności
Ja mojej mamie powiedziałam tak nagle. Poprzednim razem było oficjalnie,powiedzieliśmy razem,ale nie wyszło wtedy i teraz powiedziałam jej to takim tonem jakbym oznajmiała jej,że zrobiłam zupę pomidorową na obiad.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora