Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-05, 15:17   #1232
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja marzę o max 10-13 kg na +... Bo nie chcę ważyć ponad 90 Przed ciążą zjechałam z 76 na 69. I w święta wróciłam znowu w górę do 74. Teraz muszę się zważyć żeby wiedzieć na czym stoję. Ogólnie nogi mam zgrabne, tyłek też..cycki małe..Ale mój brzuch jest straszny. Wielki, 3 fałdy, ciężki..bleeeee Chyba ten brzuch waży z 10 kg..takie mam wrażenie. Chyba czas przerzucić się na marchewki, sałatę, owocki :P Ale w sumie to jem mniej teraz niż przed ciążą. Częściej a mniej. Nie zjem już 2 naleśników z serem. Nie mieszczą się. Nie zjem 3 kanapek bo pękam w szwach już po pierwszej. Także jadłam 3 razy dziennie dużo,a teraz jem 5-6 razy dziennie malutko
Wczoraj kapuśniak chciałam skończyć to wylałam całą miskę. FUUUUUU jak on mi śmierdział starą śmietaną hahaha tż się śmiał że nienormalna jestem
Z zapachami jest śmiesznie bo na noc każę mu dezodorantu używać podwójnie bo jestem tak wrażliwa na zapach potu (mimo że on nawet nie czuje, że coś śmierdzi, a ja przypuszczam, że przed ciążą też bym nie poczuła haha )
Ogólnie stoimy teraz przed musem poinformowania rodziców o ciąży I kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać Straszny to stres...Obawiam się gadania, że nas nie stać, że nie damy rady itp Czy myślicie że jak ja i tż razem mamy 3800 wypłaty to aż tak ciężko nam będzie?
Rodzice zawsze panikują, choć wydaje mi się że raczej u mnie rodzice TŻ się ucieszą, a mój tato raczej też 3800 spokojnie wam wystarczy,nie ma co panikować Początki zawsze są trudne bo trzeba kupować kaszki,obiadki, deserki i dużo pieluszek,ale na pewno każda z nas da radę Ogólnie ostatnio słyszałam że pieluszki są bardzo dobre w biedrące i mimo że całe życie byłam pewna że moje dziecko będzie używać tylko oryginalnych pampersów tak teraz myslę że spróbuje tych tańszych Co do obiadków,deserków i jogurcików to słyszałam również że w rosmanie są doś dobre jakościowo i nie drogie także wystarczy troche oszczędności a dacie sobie radę
Co do powiedzenia rodzicom to nas to czeka na początku marca i tak sobie pomyślałam że na walentyki zamówie nam koszulki z nadrukiem i pójdziemy w nich do rodziców i będzie z głowy Niema co martwić sie na zapas
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora