Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 07:53   #1078
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie. Widziałam maluszka widać już główkę, zaczątki rączek i nóżek i śliczne serduszko. Urosła (bo to dziewczynka jest, ja to wiem ) baaardzo od ostatniej wizyty (a byłam ponad tydzień temu). Konkretnie nie wiem ile bo byłam tak zakręcona, ale wiem, że jest nawet 3 dni do przodu w sensie terminu. Kurcze dobrze, że trafiłam na tego lekarza bo naprawdę dobrze się mną zajmuje. Jest to pierwszy ginekolog, który wysyła mnie na posiew bakterii z pochwy. A cała reszta zapisywała kolejne globulki i tak w kółko...




Infekcje objawiają się tak, że nie sposób pomylić ich z niczym innym Jednym słowem- swędzi jak skurczybyk do tego serowate upławy (białe/żółte/zielone) i brzydki zapach. Ale tak jak napisałam- najgorszy jest chyba ten świąd Ja dzisiaj dostałam globulki Pimafucin i maść Pimafucort. Ponoć to jedyne preparaty bezpieczne na początku ciąży.



Witaj witaj



Kochana to jak najszybciej kładź się do łóżka. Jeżeli brzuszek mocno Ci dokucza weź nospę- 3 lekarzy potwierdziło mi, że w razie konieczności można brać i nie zaszkodzi.



Zamówiłam Elancyl a teraz będę zamawiać biustonosze
przelezałam całą noc ale jak wstałam to cś dalej mnie kłuje po lewej stronie, mam nadzieje ze to nic powaznego a jescze 2 tygodnie do wizyty.
Moja lekarka tez mi powiedziala ze nospe moge brac
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora