Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 16:36   #1058
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Kropka_88 Pokaż wiadomość
Witam w te słoneczne popołudnie

dawno nie pisałam, ale podczytuję regularnie Samopoczucie z rana miałam dziś koszmarne, ale jak koło 12 przeszło... Zastrzyk energii że ho ho . I tak jestem po zakupach, w trakcie robienia 2-daniowego obiadu, pieczenia ciasta i sprzątania mieszkania.. praktycznie wszystko jednocześnie



Ufff... a już myślałam że tylko ja zmieniłam się w śliniaka Okropne to uczucie, w nocy wstaję średnio 2 razy do wc, i praktycznie za każdym razem strużka śliny na policzku



Ja od początku ciąży pamiętam tylko jeden sen - była wiosna, cieplutko, ja z duuużym brzucholem, ubrana na sportowo (dres + buty nike air max) spacerowałam z Małżem po parku. I to co mi najbardziej przykuło uwagę i zostało w pamięci - to dresy i air maxy buty mam, a dres tak mi się spodobał że chyba będę teraz jak szalona takiego szukać



Ja używam już krem z ziaji - mamma mia. Jakoś nie przemawiają do mnie drogie kremy z wyższej półki, uważam że liczy się odpowiednie nawilżenie, uelastycznienie a przede wszystkim systematyczność stosowania. A czy to będzie krem za 20 zł czy 120.. mniej istotne (mam nadzieję że się nie przeliczę, i po ciąży nadal będę tego samego zdania - zobaczymy we wrześniu)

A jeśli chodzi o temat spodniowy - jestem troszkę w szoku, że piszecie że jest Wam już ciasnawo jestem w 10t 4d i mam odczucie że część spodni jest nawet luźniejsza niż przed ciążą.. A od jedzenia nie stronię i całe szczęście (tfu tfu - żeby nie zapeszyć) już nie zwracam tego co zjem. No ale z drugiej strony - nie mam zaparć (wręcz przeciwnie) jak chyba część z Was.
Chodzi też pewnie o skolonnosci do roztepow,bo jeżeli ktoś ma to pewnie nawet drogie kremy nie pomogą. A ja poprzednia ciążę do 3 m-ca tylko oliwka bambino,a później AA mama krem dla kobiet w ciazy,koszt za 200 ml ok.36 zł. Roztepy tylko na jednej piersi.A po ciąży przerzuciłam się na kosmetyki baby dream,bo dobre składowi i taniutkie. Może też sprobuje ten co Ty z ziaji.
Jako ciekawostkę mogę powiedzieć,ze myślałam,ze dostępu mnie nie omina,bo moja mama ma ich mnóstwo,a jednak.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
Witam wrzesniowki z checia do was dolacze termin 6. 09 druga ciaza

Ps. Mi tez ciasnawo w moich spodniach.
Witaj!

Mi jeszcze nie ciasno.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora