Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-03, 14:00   #1053
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
A macie jakieś sposoby na nawracające infekcje intymne? ja trochę ponad tydzień temu skończyłam leczenie a już zaczyna mi się wszystko od początku

Jak nie jest to jalas mocna infekcja to clotromazolum maść.

Ja w domu różnie,najczęściej w zwykłych dresach z Tesco lub z lumpa lub w leginsach.

A w ciąży miałam trzy pary jeansow ciążowych, jedne dostałam,jedne przerobilam ze zwykłych u krawcowej, jedne z lumpa przyniosłam,no i leginsy rozmiar 40,zeby na brzuch się naciagnely, do tego długi swetr lub tunika.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Czemu się cieszę ?? Bo jestem w ciąży i to sa normalne objawy. ..
Przynajmniej wiadomo,ze z dzidkiem ok, bo hormony działają.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
No to dość daleko od Koln... no jak przyjechałam tutaj pierwszy raz do teściów jakieś 8 lat temu tak się zakochałam w Koln i stwierdziłam, że muszę tutaj żyć


A jeśli chodzi o objawy to są męczące ale chociaż wiem, że coś się we mnie dzieje i jakoś daję z tym radę i tak cieszę się bardzo, że tylko dwa razy wymiotowałam a te męczące mdłości jakoś staram się pokonywać jedząc na siłę
Z jednej strony dziwnie tak bo zawsze jadłam jak smok... wszystko... a teraz mam odrzut od jedzenia i jeszcze te wzdęcia
ale tłumaczę sobie, że lepiej w tą stronę niż jeść tonami i nie móc się zatrzymać w rozroście
Zazdroszczę mieszkania za granica.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora