Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zęby mądrości
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-20, 16:00   #9
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Zęby mądrości

ja też mam ten problem co jakiś czas-od kilku lat wychodzą mi wszystkie 4 ósemki nie wiem w ogóle po co te zęby???jak dotąd było nawet znośnie, coś pobolało, trochę anpuchło i po 2-3 dniach miałam spokój, ale ostatnim razem (jakieś 2 m-ce temu) to był koszmar, wychodziła mi prawa dolna ósemka i trwało to ok. 2 tygodni, ból był taki,że prawie nic nie mogłam jeść napuchło mi strasznie dziąsło, i w ogóle to było koszmarne.....miałam już iść do dentysty, ale ból zaczął się zmniejszać, później tylko był problem bo ten ząb jakby rozpychał się ,żeby znaleźć sobie miejsce (zęby dolnej szczęki akurat mam mocno ściśnięte), chwilowo mam spokój, a jak byłam u dentysty to Pani doktor mi powiedziała, "że te ósemki JESZCZE nie są do usunięcia",czyli niebawem będą- buuuuuuuuuu jak ja sie boję usuwania zębów
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując