Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-01-31, 23:03   #9
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: znawcy zapachów - błagam o POMOC...

margo napisał(a):
> Dzieki, kobitki. W poniedzialek jade do miasta, wiec wwącham sie w zapach Manii [img]icons/icon10.gif[/img]

ktos jeszcze wspomnial o Dune diora. tez spróbuj, faktycznie, jest trochę podobny (ale w moim odczuciu słodszy - jednak u Ciebie może być inaczej [img]icons/icon7.gif[/img] )
a! i jeszcze w podobnej nucie jest Christobal Balanciaga.

> Moze to byc flakon kryjacy tylko czesc z moich wymarzonych woni.Sadze,ze najwazniejsze z nich to:
>
> 1 deszcz lub zapach powietrza po deszczu jesienia(czy tez chociazby mokra ziemia)

tu faktycznie Oxygene Lanvin (powietrze po burzy), dla mnie mokrą ziemią zalatuje Truth Kleina, ale jest mało trwały i dość świeży (ale oczywiście u Ciebie może być inaczej), więc powąchaj i te... a konkretnie spryskaj nadgarstek i zobacz jak pachną NA TOBIE - to bardzo ważne. niestety człowiek ma tylko 2 nadgarstki więc nie da się tego zrobić jednego dnia [img]icons/icon7.gif[/img] (mam na myśli testowanie pięciu zapachów na przykład... [img]icons/icon12.gif[/img] )

> 2 magia, miecz, elfy - czyli mistyczny przygnebiajacy klimat
> 3 chlodny jesienny wiatr

do tych punktów najbliżej właśnie Manii
Kłopot ze znalezieniem TYCH JEDYNYCH i pasujących Tobie perfum może polegać na tym, że chcesz w nich przeciwieńst zapachowych - a więc z jednej strony mokra ziemia, wiatr, a magia i elfy z drugiej... nie wiem czemu perfumiarze jakoś tego nie mieszają... ale może któryś to czyta i się natchnie [img]icons/icon7.gif[/img]
a, właśnie. przecież można robić perfumy na zamówienie. Co prawda nie wiem jak, gdzie i za ile, ale można. I jest to jakieś wyjście...
Powodzenia raz jeszcze!
pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora