Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-03, 12:53   #2889
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez simsa22 Pokaż wiadomość
Dla mnie też te biedronkowe herbaty są beznadziejne

zupełnie inaczej smakuje choćby taka z Bastka w załączniku, jest aromatyczna, ma nawet suszone owoce żurawiny w środku !
W dodatku cenowo opłaca się o wiele bardziej - jest po prostu wydajniejsza, mozna te same liście parzyć dwa razy

Są różne wersje smakowe: ananas, brzoskwinia, pomarańcza
Taa a w środku herbatka z Chin najgorszej jakości - miałem ją i podziękuję pić się nie dało. Zielona jak parzyłem to brązowa wychodziła. W tej kategorii w ogóle nie ma co porównywać do polecanych tutaj przez dziewczyny herbat. Każdy wie że liściaste to inna bajka.

Natomiast dla mnie niektóre biedronkowe herbaty są lepszą i tańszą alternatywą dla takiego Liptona - ich piramidki mają w środku tylko naaromatyzowany herbaciany miał. A piramitki z Green Hills mają jakieś tam kawałki owoców, skórki, kuleczki z sokiem i większe liście, które po zaparzeniu wypełniają całą piramidkę. Kiedyś właśnie takie były Liptony, no ale szybko się zepsuły. A do czarnej herby z Liptona już totalnie nie mam słów, zawsze piłem tylko tę bo mocna i aromatyczna, ale odkąd w jej składzie jest 98% herbaty i aromat to przestała mi smakować Już lepszy Tetley albo nawet biedronkowy Remsey.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dostępne są u was inne kosmetyki firmy deba niż kremy do rąk? Cena w biedronce 4,99 na stronach 12 zł A krem rewelacja
A czo to??
Pierwszy raz taki krem widzę, u nas nie ma

Edytowane przez DudiBoy
Czas edycji: 2013-09-03 o 12:59
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora