Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analiza składu ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-12, 08:12   #10
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Analiza składu ciała

Cytat:
Napisane przez belu Pokaż wiadomość
troche to smieszne że zakładasz wątek, pytasz, a jak ktoś Ci odpisze to naskakujesz zę przecież wiesz lepiej itp. piszesz chyba po to aby się pochwalic.
.
Śmieszna jesteś dziewczynko, bo do tej pory na nikogo nie naskoczyłam. Jesteś pierwsza

Jestem świadoma tego, że mam fajne ciało i nie szukam w niczyjej opinii potwierdzenia tego faktu.

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
U nas na siłowni instruktor mówił, że pomiar analizatorem można zrobić przed trenigiem, nawet po rozgrzewce daje zakłamany wynik. Może stąd ten dziwny wynik?
Marciu bardzo możliwe. Zamiast zaraz po 2h ćwiczen i basenie, mogłam to zrobić przed

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ja w te wagi nie wierzę, ostatnio wyszło mi 42kg mięśni przy wadze 52kg, do tego 14% tłuszczu... a wyglądam bardziej jak skinny fat niż napakowana anorektyczka Z kolei taka domowa jak cokolwiek schudnę zawsze obniża mi % tłuszczu a podwyższa wodę, tylko przy zatrzymywaniu wody powinnam raczej ważyć więcej a pół kg tłuszczu na pewno w kilka dni nie spalam...ale nie wiem, może istnieją jakieś dobrze działające.
Dzięki Wenress, tak, najwyraźniej trzeba podchodzić do tego z dystansem. A przy okazji zapytam trenera o co chodzi
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując