Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-07, 15:59   #1423
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
możesz próbować w razie co przecierpisz 200ml

ja teraz testuje drugi z Planeta Organica - wcześniej miałam kilka opakowań rokitnikowego, teraz mam z oliwą z oliwek i w sumie ja bardzo lubie te szampony. Dziewczyny używają też CeCe (dost. rossmann), Alterra (znowu ross) - ten akurat jest w konsystencji gluta, więc trzeba się przyzwyczaić ogólnie dobór szamponu to w wielu przypadkach po prostu metoda prób i błędów, ale w końcu trafisz na swój
O może jeszcze zerknę na te cece, skoro są w rossmanie , alterry jakos nie polubilam
W ogole to dopiero teraz sie zaczęłam zastnawiac jak ja będę brać prysznic, żeby nie zmoczyć rozpuszczonych wlosów
No i z tym szamponem sie troche boje, bo wlosy będe myla dopiero w sobote, a wtedy nie będe u siebie w domu i już panikuję, ze mi znowu jakiś koszmar wyjdzie i nie będe miala się czym ratować

Cytat:
Ja właśnie testuję Biovax, ale z olejkami makadamia, kokos, argan https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...a-i-kokos.html
O i jak wrażenia ?
__________________



Edytowane przez sweeney
Czas edycji: 2013-08-07 o 16:01
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora