Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - po dwóch tygodniach...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-17, 17:04   #3
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: po dwóch tygodniach...

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
Posprzeczaliśmy sie dziś z naszym kolegą. Tzn. żeńska część klasy, bo reszta chłopców nie zabierała głosu (choć i tak ich mało w klasie mamy).

Nasz kolega przeprowadził sie do nas ze Śląska- od samego początku twierdził, ze tam to inne życie, a tu, gdzie teraz mieszka, są same sztywniaki, a najciekawszym sposobem na spędzanie wolnego czasu to nudzenie się itp. Starał się przybrać pozę doświadczonego przez życie.

No i dziś stwierdził, ze czas "pierwszego razu" zależy tylko i wyłącznie od faceta. Poparł to jeszcze przykładem, że po dwóch tygodniach znajomości, każda dziewczyna, nawet "zakonnica" jak on to powiedział, jest gotowa pójść z facetem do łóżka, jeśli tylko on tego chce. "Po tygodniu, to może jeszcze nie, ale po dwóch, to na bank każda sie zgodzi, tylko trzeba ją odpowiednio przygotować" (swoją drogą ciekawe jak)

No i zaczęła sie gorąca dyskusja...

Teraz pytam się Was, drogie Wizażanki, jako osoba niedoświadczona- nigdy nie miałam chłopaka, więc nie wiem jak to jest- czy jest to możliwe? czy naprawdę kobiety są gotowe na pierwszy raz na skinienie faceta? nie wydaje mi się...

Jutro ciąg dalszy dyskusji, więc może Wasze wypowiedzi pozwolą nam go jakoś przekonać, że nie wszystkie dziewczyny idą do łóżka, kiedy chce tego facet...
Że to niby zależy od faceta?
To zależy od dziewczyny, jeśli chce to to zrobi, jeśli jest naiwna, to i na skinienie faceta to zrobi, ale to też jak chce, tak mi się wydaje.

Farmazony, popieram szajajabe
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując