Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-25, 18:00   #4629
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 620
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość

Super masz dziadka Poprosisz go o przepis ? A jadłospis mi się podoba Jest smacznie, zdrowo i to się liczy ;D
Jak się z nim zobaczę to zapytam Dziękuję
panna cotta z przepisu pani Asi
http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...nna_cotta.html - połowa taka, a druga połowa z dodatkiem ekstraktu z mięty (pęczek mięty gotowany długo w niewielkiej ilości wody i jak zostało ok 50 ml płynu to dolałam do śmietanki)

kratka z czekolady zrobiona metodą 'rozpuść, namaluj i zostaw do zastygnięcia na papierze do pieczenia a następnie włóż w deser żeby ładnie stało'

Stir fry prościutkie, sama robiłam. Kilka minut i pyszny obiad gotowy

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Moje eRkowe menu na dziś:

PP: woda z sokiem z cytryny i limonki

Ś: 4 kromki żytniego razowca
- 2 z pastą do bruschetty z papryki,pomidorów i cukinii+ wędzony łosoś+ sos tatarski
-2 z avocado + wędzony łosoś+ ogórek+ świeży koper
+ sok ze świeżo wyciśniętej pomarańczy z imbirem i miętą

IIŚ: Koktajl z truskawek, czereśni, ananasa i granatu
+ jogurt
+ kilka pestek dyni

O: placuszki z kalafiora i jajek ( kalafior, jajka, natka pietruszki, namoczona kajzerka, majonez, przyprawy, bułka tarta z grahamek)
+ duszona młoda kapusta z wczoraj (kapusta, dymka, fenkuł, seler naciowy, marchew, pomidorki koktajlowe, szczypior, koper, natka, bulion, przyprawy)

P: maliny+ truskawki+ czereśnie

K: gazpacho ( pomidory, papryka, ogórek, czerwona cebula, ostra papryczka, ocet winny, czosnek, oliwa)
+ kilka startych migdałów
+ grzanka z żytniego razowca z bazyliowym pesto, pastą do bruschetty ze śniadania i marynowanym tofu



+ woda, mrożona zielona herbata, pu-erh






Wiem że trochę przegiąłem ze śniadaniem i tym sosem tatarskim, ale jak bardzo zmęczyłem się w nocy i jak potem byliśmy głodni (a mimo to nie wrzuciliśmy nic na ząb), to lepiej przemilczeć
Chyba te owoce bardzo mi służą...
Mi się bardzo podoba! Zrobiłeś mi ochoty na gazpacho

Edytowane przez Milka1224
Czas edycji: 2013-06-25 o 17:58
Milka1224 jest offline Zgłoś do moderatora