Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 19:28   #4602
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Osz Ty! i jeszcze się nie podzieliłaś ze mną?!
Nie wybierasz się tam czasem do Katowic w najbliższym czasie?? Chętnie bym przyjął jakiegoś czerwonego kapturka z koszykiem jagód i poziomek
Jagód nie mam ale poziomkami mogłabym się podzielić Szkoda ze do Katowic mam bardzo daleko Truskawki też przywieść bo wujek mi przywiózł

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość

Wstawie swoje U

I sałatka owocowa (czeresnie, brzoskwinia, truskawki i poziomki) z twarożkiem grani, orzechami włoskimi i czekoladą 70%

II serek wiejski z papryką, duża grahamka z masłem i sałatą

III talerz zupy szczawiowej z jajkiem
risotto z pieczarkami

IV crumble truskawkowe pod owsiano-orzechową kruszonką z masła orzechowego podane z lodami śmietankowymi

V 3 kromki domowego chleba pszenno żytniego z siemieniem lnianym a pastą jajeczna ze szczypiorkiem i pomidorem (pomidora położyłam na kanapki), jabłko


---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez marma53 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, możliwe, że tak, ale nie jestem absolutnie głodna
Te jogurty są duże, te 400 g, zresztą niczego sobie nie żałuję i pewnie gdybym podała precyzyjne ilości to nie wydałoby Ci się mało
A, bo nie napisałam, że tę kaszę jaglaną ugotowałam tak, żeby woda cała się wchłonęła, posoliłam, popieprzyłam i dodałam jajko aby się ścięło
To możliwe ze przez upal nie chce Ci się jesć, ale na prawdę jest skromnie. Jeśli chciałabys schudnąc byłoby ok. Jogurtami się zapychasz a one są niskokaloryczne... To bardziej wskazane na diecie.
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora