Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-28, 18:07   #1819
natisska
Rozeznanie
 
Avatar natisska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 494
GG do natisska
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ola ja tak mialam/mam, jeszcze bardziej bylo to widoczne jak sie pomalowalam i najbardziej na polikach takie czerwonawe lsniace i nierowne z drobniutka kasza. nie byl to wysyp bo go nie mialam. dalej mam taka lustrzana twarz chociaz juz mniej, te nierownosci tez troche zmalaly a dermatolog mi powiedzial ze taka mam po prostu zla cere ktora sie pokazala po zluszczaniu i ona z czasem zejdzie podczas leczenia do gladkosci jak pupa niemowlaka-jego slowa a jestem w polowie drugiego op 30mg takze mam jesczze czas
ogolnie najbradziej doskwiera mi piekaca, goraca i czerwona twarz. nie jest taka caly czas ale kilka razy w ciagu dnia sie tak robi. no i jest bardzo sucha ogolnie makijaz to dlamnie spore wyzywanie teraz, wszelkie fluidy jakby sie maza po twarzy nie wsiakaja tylko sie ważą. wy nie macie problemu z makijazem? na dodatek moja twarz jest teraz jakas taka ciemna jakby opalenizna przeplatana z czerwienia ( nie spalilam na sloncu) i mocno odznacza sie od szyi. no kiepsko. jedynie co mnie pociesza mam kilka malych zmian ale ogromne przebarwienia
__________________
Ślub









natisska jest offline Zgłoś do moderatora