Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Popsuła mi cały piatek.... komentarzem mojego wyglądu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-30, 14:04   #32
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Popsuła mi cały piatek.... komentarzem mojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
oj... mnie też by to ubodło ale mogłaś jej coś odpowiedzieć teraz miałabyś spokojne sumienie mnie np. baaaaardzo boli jak jakaś pomarańczowa lampucera ze złotym paseczkiem mierzy mnie wzrokiem lub komentuje mnie...takiej nie odpyskuje, bo wyjmie swoja różową V3 i przyjedzie jej kochaś w czerwonym golfie i wywiezie mnie do lasu w bagażniku są ludzie i taborety



Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Tak bywa niestety, ja często miewam takie sytuacje... Powoli się przyzwyczajam... Na początku było słabo, ale teraz da sie to wytrzymać.
Pozdrawiam ...
Patiś, to jak Ty często miewasz takie sytuacje, to może warto się zastanowić, czy faktycznie nie jesteś wysolariowaną tapeciarą..?
----


Miło wiedzieć, czytając w Waszych wpisach, co ludzie robią, że poziom debilizmu w społeczeństwie nie spada. Zawsze to człowiek może czuć się zupełnie wyjątkowo.

Ale tak bardziej serio - nie martw się Sandra; trzeba być, no właśnie, psychicznym, żeby komuś wyjechać z takim tekstem i to, że wyglądała na przeciętną, zadbaną kobietę, jeszcze nie znaczy, że równie przeciętnie miała pod sufitem.
Schizofreniczka jakaś.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując