Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Popsuła mi cały piatek.... komentarzem mojego wyglądu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-30, 12:30   #22
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Popsuła mi cały piatek.... komentarzem mojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez Hypnotic Pokaż wiadomość
Jaki problem Biedactwo, ktoś w sklepie powiedział coś na temat Twojego wyglądu, a teraz siedzisz sama w biurze i nikt nie może Ci powiedzieć czy nie przesadziłaś z makijażem, więc caly dzien desperackiego zamartwiania się przed Tobą!! szczerze współczuje, cały piątek popsuty
To nie była zbyt miła wypowiedz.. kazdy ma swoje problemy, dla jednego to będzie błahostka dla innego kłopot..
Szczerze nie warto się tym przejmować, babka zachowała się chamsko ale co zrobić..ja też się zawsze wszystkim przejmuję, ale czasem powinnysmy zachować jakiś umiar. Przecież jak ktoś nas nawet skrytykuje ( i to oczywiscie nie musi być prawdą ) to swiat się nie zawali, trzeba isc dalej..tak szczerze mówiąc nikt nie jest idealny, nawet jesli tej babce coś się nie podobało w Twoim wyglądzie to ona ma problem..nie wiem czy chciała się dowartosciowac czy co..nie warto się tym przejmować..
Mi już wiele osob mówiło ze jestem taka i owaka..ale jakbym wszystko brała do siebie do chyba bym zimą w trampkach chodziła. Trzymaj się
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując