Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-14, 09:07   #4639
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja - panieruję jak zwykłe kotlety. Na obtoczonych w mące jajko trzyma się lepiej .
Często też robię więcej sztuk i mrożę. Odmrażam i odgrzewam bez problemu w piekarniku. Parę minut pod przykryciem, a następnie - bez przykrycia. Mikrofalówka zmiękcza. Fuj !
Klasyczny de volaille jest nadziany wyłącznie masłem z (ewentualnie) dodatkiem ziół. Według współczesnej kuchni faszeruje się de volaille różnościami : pietruszką, zółtym serem, pieczarkami itp

****

Teraz ja mam pytanie. Czy któraś z Was miała oczyszczane z kamienia zęby urządzeniem z ultradźwiękami, a następnie - dopracowywanie czyszczenia : piaskowanie ? Miałam taki zabieg po raz pierwszy. Do tej pory miałam czyszczone zęby u mondhygiënist (higienistka od buzi ) metodą - można powiedzieć : ręczną. Dlaczego pytam ? Po zabiegu miałam tak zorane, krwawiące i bolące : wewnętrzną stronę dolnej wargi, dziąsła przy zębach i strefę pod językiem. Od zabiegu mija czwarty dzień, a ja nadal mam problemy. Normalne to czy na partacza trafiłam ?!
kilka tygodni temu mialam tak czyszczony kamien i kompletnie nic nie bolalo w trakcie ani po. Zadnego krwawienia. Tez najpirw takim bolcem z ultra dziwekami czyscil to kompletnie nic nie czulam, a pozniej polerka z pasta not o by'p czuc cieplo momentami. Kompletnie nic mi z dziaslami sie nie robilo. Wiec obawiam sie ze cos zle Ci zrobil moze plukaj szalwia to sie zagoi szybciej
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora