Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-30, 21:31   #3396
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee mała kartkę robiła ? Śliczna . Na święta nic nie robiłam przynajmniej nie ojem sie jak swinia . Cos ci mała często choruje , moje jakos w tym roku sie uchowali , młody miał gorączkę a mały infekcje ucha . Ostatnio młodego przeczyscilo 2 dni a mały w nocy wymiotowal , nie wiem czy to wirus czy od tortu , bo robiłam z barwnikami i moze one im zaszkodziły . Ja w tym roku narazie nie chorowalam , uchowalam sie , faszeruje dzieciaki miodem manuka a sobie miod z czarnuszka .

U nas juz po remoncie , cała chata biała , narazie przemalowalam stare drzwi , a kiedys je wymienię . Pokoje jeszcze nie zrobione , powoli bedzie dokupuwac . Pozbylam sie zlewu z sypialni i chce kupic toaletke na kosmetyki , chyba szklana kupie bo mi sie podobają . Z łazienki jestem mega zadowolona , mała klitka ale całkiem i wcześniej wyglada , mieliśmy troche przeboje bo hydraulik złe cos podłączyl i mi. Sufit w kuchni zalalo a potem cięć spapral cos z rura przy suficie w łazience i tez z deka zalane . Ale to sie pomalutku .
A schody tez przemalowalam na biało , oczywiscie kiedys je będę chciała wymienić , takie tymczasowe rozwiazanie jak z drzwiami .
Czekamy na wykladzine , to juz chyba po świętach jak sie do tej pory nie pokazali .


Iwonajam sie trzymasz ??

Zancia a nic nie mów , moj młody cos sie pogorszył w nauce , jakos zbiegło sie to z remontem , jest rozkojarzony , nie moze sie skupić . Pani musi z nim siedzieć i mu pomagać . Mam nadzieje ze to nadrobimy, wogole nie jest chętny do nauki , on ciężkie lata przedemna a tak chciałabym go na medycynę ( chirurg plastyczny ) wysłać - oczywiscie to z przymrużeniem oka pisze .
Fajnie ze mama wpada.
Z
Śnieżynka a moja mama ma tez wpaść napale wakacje i mi lepki bawić ja tz- owi w sklepie pomogę bo pracownicy jadą na wakacje , jeden sie chajta . Dalas te fotki , młodej jak teraz wyglada .

Bujamy w poniedziałek do pl . Odpoczne mam taka nadzieje i wyluzuje sie na jakiś clubowych klimatach , w moich żyłach dawno alko nie było

Kurka oby mi post poszedł , ie wiedziałam ze piszecie , za duze przerwy w dostawie informacji i juz myślałam ze nie piszecie .

Idę włosy farbne , mam nadzieje ze mnie chyci , wzięłam od koleżanki fryzjerki kolor , bo juz czasu nie było zeby mi nałożyła , to sama sie ciapne .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując