Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak oczarować mężczyznę po raz drugi, czyli walka o szczęście
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-21, 22:55   #13
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Jak oczarować mężczyznę po raz drugi, czyli walka o szczęście

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Zizou historia jak z filmu z Audrey Tatou no i ten zwrot "ja zyc bez niego nie umialam, on beze mnie tez" ehhh...

jest cos co potrafi zgasic kazde uczucie... czas. za duzo go uplynelo, bym mogla na cos liczyc, poza tym to ja sie dalam bardziej zaplatac w sidla uczucia, tak mi sie zdaje...





a moze byc nawet lepiej i pelniej.czy nie?

wymaga to jednak odwagi i olbrzymiego zaufania, bez obawy ze sie moze zranic i za bardzo przed drugim obnazy.
moze byc lepiej, oj moze

ja mu ufalam od samego poczatku. potem po rozstaniu i po poworocie tez zaufalam. postawilam wszystko na jedna karte. jesli nie sprobuje to moge zalowac do konca zycia. nie zaluje. bo wiem, ze to zycie spedze z nim. chociaz bylo mnostwo watpliwosci, wahan i innych takich.

nasze zycie razem nie jest latwe. bo nalezy do tych trudniejszych. choleryk i zolza - czy moze byc cos piekniejszego?



dziekuje najwyzszemu bytowi ze wtedy nas ze soba zlaczyl







ale wiem,z e gdybysmy spotkali sie pozniej, ja nadal bylabym z tomkiem, juz jakos uczuciowo zaangazowana... to pewnie nie byloby tego co jest teraz. luzne gdybanie ale wiem, ze tak by bylo.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując