Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak oczarować mężczyznę po raz drugi, czyli walka o szczęście
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 16:07   #8
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Jak oczarować mężczyznę po raz drugi, czyli walka o szczęście

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Bardzo ciężko wydobyć z siebie po raz drugi ten urok... Oczarować nie tylko mężczyznę, ale i oczarować się jego towarzystwem. Sama chciałabym, zeby to było takie proste. Jestem z moim facetem na etapie związku, gdzie bardzo potrzebne jest ponowne odrodzenie uczucia.
ja ten etap mam już za sobą, niestety nie udało mi się go ponownie oczarować, jemu też nie powiodło się uwodzenie mnie po raz drugi. chyba nawet żadne z nas nie porobowało... i mimoże czasami (naszczescie juz coraz zadziej) zdaza mi się załowac tego co się stało..nie walcze...z resztą poziomko znasz moje zdanie

pozatym mialam się ciebie zapytać czy jestes pewna ze to napenwo ten..? teraz?tak nagle... ne byliście ze sobą dużo czasu, 4,5 to naprawde niewiele, nie zdazylas byc moze go dokladnie poznac? i jeszcze jestes pod jego urokiem spowodwanym właśnie niewiedzą jaki on jest naprawde... hm?

ale dobra koncze, bo wyjde na jakas zgorzkniałą ciotkę, która nie wierzy w milosc ani zadne prawdziwe uczucie..ale coz, bol doswiadczen ;/ (ostatnio jeden z moim ulubionych textow, niestety)
w kazdym razie trzymam mocno za ciebie kciuki... za Was !!
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując