Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak oczarować mężczyznę po raz drugi, czyli walka o szczęście
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-21, 12:37   #1
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363

Jak oczarować mężczyznę po raz drugi, czyli walka o szczęście


Ostatnio zastanawiam się nad tym, że moje prawdziwe szczęście wymkneło mi się przez palce, że pozwoliłam mu odejść 10 miesięcy temu, nie wiedząc co tracę... Dzisiaj po rocznych nowych doświadczeniach wiem, że to on był tym, z którym byłabym naprawdę szczęśliwa, bo byłam, teraz dopiero to widzę... Gdyby ktoś dał nam tylko jedną szansę spotkać się, porozmawiać, wyjaśnić... a może wrócić... Moje pytanie do Was, czy walczyłyście o swoich byłych Tżetów? Jeśli tak to w jaki sposób zawalczyłyście o nich? Jak dałyście o sobie znać, co napsaliście (powiedziałyście), jakich słów użyłyście? Czy w miedzyczasie wasz Tżet był z inną, czy gdy napisaliście był w jakimś związku? jeśli tak to jak to obeszłyście? Walczyłyście dalej? Zastanawiam się czy warto walczyć, probować, gdy sie wie, ze to był ten... mam ochote spróbować, ale nie wiem jak zacząć i proszę was o pomoc

Jesli juz taki temat był to przepraszam za powarzanie, ale jest to dla mniebardzo ważne... Pozdrawiam
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując