Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciągły Bol glowy :(((
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 10:26   #24
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez *Ancia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dobrze wiem co przezywacie Od ok 2/3 m-cy mam bardzo silne i czeste bole glowy. Wczesniej bralam dorazne leki przeciwbolowe typu ibuprom, pyralgin, apap. Ponad miesiac temu bylam u neurologa (bodajze juz 3 z kolei) i dostalam ketonal z zaleceniem - brac tylko w razie bolu nie do wytrzymania. W tym problem, ze taki bol pojawia sie codziennie, czasem kilka razy w ciagu dnia. Ketonal pomagal przy kilku pierwszych razach, teraz nic .. Na domiar zlego z tym przerazliwie silnym bolem glowy pojawiaja sie wymioty, dretwienie konczyn, konwulsje (tylko raz) a w przeciagu ostatnich tygodni zauwazylam pogorszenie wzroku i pamieci (ogromne luki w pamieci i tzw "urwany film")

Kraze od neurologa do neurologa i nikt nie potrafi tego zdiagnozowac.. Wszystko coraz bardziej sie odwleka z braku terminow, a takze z wysokich kosztow badan - wybieram sie w niedlugim czasie na tomografie i rezonans. Bardzo mnie to meczy Czasem kiedy budze sie w nocy z tym okropnym bolem placze z tej cholernej bezradnosci i niemocy zapanowania nad wlasnym cialem.

Czuje sie fatalnie widzac tez jak smuci sie moja mama, tata, najlepsza przyjaciolka Czesto az zal mi mowic o swoim zlym samopoczuciu zeby znowu nie widziec tego zatroskanego i rozgoryczonego wyrazu twarzy moich bliskich.

Musialam sie wygadac, bo naprawde nie daje sobie juz z tym rady ... Pozdrawiam wszystkie osoby cierpiace na ta pozornie banalna dolegliwosc jaka jest bol glowy.






Ojjj Bidulka, widze ze nas tu coraz więcej z tym samym bólem...
Na mnie ibuprom i inne tego typu leki mi wogole nie pomagją ;/ do 22 marca faszeruje sie Ketanolem o dziwo jeszcze pomaga...
Ja tez bym musiala na ten rezonans isc tylko ciekawe czy NFZ to refunduje jak myslicie??
Mnie dzis juz boli glowa 11 dzień przestaje bolec na pare godzin jak wezme ketanol...
Musimy byc dzielne i walczyc z tym bolem nie poddawać sie !!!!



Anett napisz jak bedziesz po badaniach ciekawa jestem bardzo co tam Ci powiedzą... buziak dziewczynki 3majcie się
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując