Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 20:13   #2
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Nie wypowiem się konkretnie, co do bloga, bo musiałabym wejść w link (możesz zostawić na prv). Ale...może jest coś, co czytelnika nie zachwyca na pierwszy rzut oka? Ja na przykład lubię ładne zdjęcia, własnoręczne grafiki i humor w notkach. Z blogami jest tak, że czasem wystarczy jeden post i wsiąkasz w całą historię wpisów, albo zamykasz i zapominasz o tym. Mój blog też nie jest popularny. Czasem ktoś napisze, czasem nie. W sumie nie zależy i na popularności, bo piszę go dla siebie. Traktuję go jako domową terapię, chęć wylania swoich uczuć, podzielenia się tym, co mnie interesuje i zapis ważnych chwil z dzieckiem. Owszem, wiele rzeczy zapisuję sobie w kalendarzu, ale to bardziej osobiste przemyślenia, tylko dla mnie, no i plany na cały dzień.

Jeśli chodzi o popularne blogi, to mam wrażenie, że coraz więcej ludzi jest nastawionych na reklamę i ciężko się przebić przez posty sponsorowane, żeby coś fajnego wynaleźć.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora