Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-27, 19:38   #6
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
zapychacze były u mnie tylko na 1 roku, więc to jest odrzucenie raptem kilku przedmiotów, może 5, więc wyrzucenie ich nie skraca jakoś drastycznie czasu studiowania. poza tym bez języka specjalistycznego ciężko będzie czytać publikacje zagraniczne.

moje zdanie jest takie, że 5 lat w 3 lata i tylko w weekendy to jest jakiś żart i ja się nie zgadzam, żeby taka osoba miała dokładnie takie same uprawnienia do wykonywania zawodu jak ja po 5 latach studiów.
Przy obecnych mozliwościach- Internet zaznajomienie sie z literatura fachową w obcym jęzku to codzienność, chyba ze sie mylę?
Na swoich studiach korzystałam głównie z anglojęzycznych stron, bo na polskojęzycznych informacji było zbyt mało.

Nie wiem ile jest zapychaczy na psychologii ale sądzę ze troche jest z reszta jak na kazdych studiach, a i nie zapominajmy że te studia sa dla MAGISTRÓW czyli ludzi którzy jakies studia w zyciu skończyli.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując