Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-26, 23:39   #567
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Wreszcie jest i post!

"Dziś po jakże "cudownych" wrażeniach i przygodach z naszymi kochanymi liniami kolejowymi wróciłam do domu. Brałam tam udział w kolejnym spotkaniu z cyklu "Szafa na Szpilkach"

Bardzo fajna wypowiedź, wszystko jasne. Można, np. zakładać, że spotkanie z cyklu "Szafa na Szpilkach" odbyło się w naszych kochanych liniach kolejowych


"Między innymi w moje posiadanie wszedł nowy aparat fotograficzny. Prawdziwe cudeńko w swojej dziedzinie - Leica V-Lux 40"
To jest coś czego chyba najbardziej nie znoszę w postach Kamy (i filmikach też) Wszystko co jest w jej posiadaniu musi być świetne.
Cóż ona wie o aparatach, żeby pisać taką opinię? A może producent tak napisał? To by było zaskakujące
Pogrubione - im więcej razy czytam to zdanie, tym głupsza i bardziej skołowana się czuję . Bo się chyba "wejść w posiadanie" mówi, prawda ? Tj. w tym kontekście byłoby to "Weszłam w posiadanie nowego aparatu fotograficznego", a z wypowiedzi Kamci wynika, jakby to aparat dostał coś w prezencie. Z drugiej strony, dodała "w moje posiadanie", co czyni sprawę mniej oczywistą...
HAAAALOOO, CZY NA SALI JEST MIODEK?
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora