Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lesbijki i Biseksualistki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-23, 16:15   #34
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
truuue, dlatego napisałam o isie, bo to queera się nie mogę przyzwyczaić.
już nie ma takiego klimatu
ja mam jeszcze konto na kobiety-kobietom.

off: dobry last! Twoje porównanie z użytkownikiem Vaniilde wypada: SUPER
Na kobiety-kobietom wchodzę czasem poczytać ogłoszenia, tak na poprawę humoru. Większość z nich jest niedorzeczna. A forum nie lubię, wszyscy tam skaczą sobie do gardeł. Jak któraś dziewczyna ma trochę inne zdanie na dany temat, to od razu rzuca się na nią całe stado i jej wmawia nietolerancję i chamstwo. Strach się odezwać.

Pewnie Tegan & Sara tak nam nabijają porównanie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
I ja dołączam, na koncie 3 miesięczny związek z kobietą (bo wiesz, jednak jestem hetero...), i różne przygody z kobietami (według mnie to kobieta robi najlepszą minetkę!). Raz miałam na tapecie zdjęcie z ówczesną dziewczyną podczas pocałunku, to mama stwierdziła, że jeśli mam odmienną orientację, to żebym się nie afiszowała i ukrywała, bo CO LUDZIE POWIEDZĄ.
Moi rówieśnicy ogólnie wiedzą, że jestem bi, nie reagują na to w ogóle.
No i tyle.
Z mojej rodziny wie tylko najstarsza siostra. Podejrzewała mnie od dawna (nie wiem, dlaczego, chyba kobieca intuicja) i często dawała mi to do zrozumienia w rozmowach, ale oficjalnie wie od ponad miesiąca i nic to nie zmieniło w naszych relacjach Reszcie rodziny też kiedyś powiem, ale jeszcze nie czuję się na siłach.

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Chodzi mi o kwestię okresu Ja mam bardzo ciężko w pierwszych dniach, biorę bardzo silne leki, nigdzie nie wychodzę i jestem też mocno rozdrażniona, no bo boli jak cholera. I powiedzmy, że moja kobieta też by tak miała. W innym terminie. Więc zamiast 4 dni wyjętych z miesiąca byłoby to 8 dni katorgi. Więcej dni bez seksu A jakby miała w tym samym terminie to nie byłoby komu wyjść z psem i może byśmy się pozabijały z wściekłości?
Ja wiem, banalne, ale ja na prawdę jestem straszna i nie wyobrażam sobie, jakby to miało grać razem
Raczej mało prawdopodobne, bo większość kobiet mniej drastycznie przechodzi okres A tak BTW to okres wcale nie oznacza braku seksu

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2013-01-23 o 16:18
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując