Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciągły Bol glowy :(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-06, 23:45   #14
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Hehe..No fajnie by było z kimś chodzic po tych wszystkich lekarzach...

Co do Twojej bolącej głowy to nie sądzę żeby to był nadwyrężony mięsień szyjny....To by calkiem inaczej bolało..
Uważaj też na Ketonal...strasznie obiąża wątrobę

A co do mnie to może wybiorę się do neurologa (a przyjmują tacy na kasę chorych?)
Ale w najbliższych dniach mam znów badanie u okulisty więc zapytac się mogę..Nic na tym nie trace przeciez..
A mówiłam o okuliście dlatego,że podejrzewa u mnie jakiegoś torbiela w oku...Dlatego trzeba zrobic badania..
I tak sobie myślę,że może jest tam coś co uciska na te wszystkie nerwy w głowie i dlatego mnie tak boli...Dlatego pomyślałam o okuliście...






Jasne ze Cie przyjmą na kase chorych tylko musisz miec skierowanie od swojego lekarza rodzinnego Zarejstruj sie tylko wczesniej bo sporo sie czeka, chociaz w sumie tez nie wiadomo na jaka przychodnie trafisz ale teraz jest tak ze mozesz isc do kazdej ( NFZ ) Obdzwon najblizsze przychodnie i popytaj o terminy

Ketonal kazala mi brac co 12 godzin fakt troche sie boje bo to mocny lek ale co zrobic ten bol momentami jest nie do zniesienia ;/
A co do okulisty to tez sie musze wybrac i calkiem mozliwe rowniez ze przyczyna moich bolow moga byc oczy, poniewaz wzrok tez mi sie pogorszyl ;/ Sama musze zainwestowac w jakies okularki Ehh ja nie wiem juz sama chyba sie starzeje i wszystkie choroby chca mną zawładnąc ;p Ale ja im na to nie pozwole bede walczyc
Dlatego wszystkim radze nie zaniedbywac początkowych objawów bo to moze sie zle skonczyc...
Pozdrowionka

Anett234 Zycze zdróweczka napisz jak juz bedziesz po wizycie u okulisty sama jestem ciekawa co tam ci wynajdzie w tym oku. Mam tylko nadzieje ze to nic złego i 3mam kciuki alby sie powiodło po twojej myśli buuuziolki;*
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując