Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciągły Bol glowy :(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-06, 21:11   #13
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość
Witam
Ahhh ale meczacy dzien tyle sie nabiegalam dzisiaj po tych lekarzach ze brak slow...
A wiec sytuacja przedstawia sie nastepujaco...
Obdzwnilam wiekszosc przychodni prywatnych poradni neurologicznych i nigdzie mnie nie przyjeli najblizszy termin to na czwartek i to jeszcze w poludnie
Staralam sie zdzialac cokolwiek bylam nawet w szpitalu MSWiA to tam dopiero terminy na czerwiec!! Ale za to szpital wypas kazdy lekarz od wszystkiego nie trzeba biegac po szczecinie i dlatego postanowilam ze przeniose sie tam do poradni rodzinnej i odrazu sie zapisalam. Dali mi skierowanie na RTG zatok na i odrazu tez dzisiaj zrobilam to przeswietlenie i wykazalo mi " Zatoki RTG bez uchwytnych zmian " Wiec ta glowa boli napewno nie od zatok... wiec po przeswietleniu znow wrocilam do mojej lekarz rodzinnej i skoro przeswietlenie nic nie wykazalo to ona stwierdzila ze byc moze nadwyrezylam miesień szyjny i od tego mnie tez moze bolec... ehhhh przepisala Ketonal forte, Zel do miejscowego leczenia przeciwbolowego i przeciwzapalnego oraz tabletki na noc Mydocalm.
Nie wiem czy to mi cos pomoze mam nadzieje ze tak, bo z tym bolem nie da sie normalnie fukncjonowac
Wiec jak narazie diagnozy nie stwierdzono... Musze czekac...

Do anett234

Chciałabym Was zapytac czy od lekarza okulisty można dostac skierowanie na tomografię? Albo czy jest jakieś badanie okulistyczne,które pozwoliłoby wykryc czy tam "w głowie" nic się nie czai?

Moim zdaniem powinnas tez poszukac sobie jakiegos dobrego lekarza Neurologa i udac sie na konsultacje bo okulista to co moze zbadac oko i dac okulary a schorzen w glowie moze byc niestety wiele
Przyjedz do Szczecina bedzie nam razniej Razem ) hihi

Pozdrawiam Wszystkich

Hehe..No fajnie by było z kimś chodzic po tych wszystkich lekarzach...

Co do Twojej bolącej głowy to nie sądzę żeby to był nadwyrężony mięsień szyjny....To by calkiem inaczej bolało..
Uważaj też na Ketonal...strasznie obiąża wątrobę

A co do mnie to może wybiorę się do neurologa (a przyjmują tacy na kasę chorych?)
Ale w najbliższych dniach mam znów badanie u okulisty więc zapytac się mogę..Nic na tym nie trace przeciez..
A mówiłam o okuliście dlatego,że podejrzewa u mnie jakiegoś torbiela w oku...Dlatego trzeba zrobic badania..
I tak sobie myślę,że może jest tam coś co uciska na te wszystkie nerwy w głowie i dlatego mnie tak boli...Dlatego pomyślałam o okuliście...
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując