Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-06, 09:53   #3555
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja nie mogę tego pojąć...ciągle myślę, co się stało z tym psem....mam zatkane gardło....
Ci idioci to wizytówka- i świadectwo tego, jak " wychowani" i zdyscyplinowani są ludzie, którzy trafili tam z "łapanek" - powyciągani z gett - obietnicami stypendiów naukowych po powrocie z Iraku...niestety taka jest prawda- amerykańscy żołnierze mało wiedzą o miejscach, do których jeżdżą...bez względu na to, czy są to misje stabilizacyjne, czy też pokojowe...
jest to przykre, że w mediach kreuje się obraz Ameryki, jako tego lepszego - pod każdym względem...niestety to kolos na glinianych nogach, który tak naprawdę w ogromnym stopniu - czerpie korzyści i zdobywa swą siłę z pracy - fizycznej i umysłowej- emigrantów...
Dla mnie Ameryka to najbardziej zaklamany kraj.Amerykanie wyjezdzajacy poza granice swojkego kraju czuja sie lepsi od wszystkich bo oni sa Amerykanami i reszta swiata ma im uklony rozdawac.Uwazaja sie za najwazniejszych i najlepszych pod kazdym wzgledem co widac po ich zolnierzach ,siedzacych w obcym kraju i czujacych sie jak u siebie ponizajac przy tym mieszkancow.Niewiem jak w Polsce ale w Anglii co chwile pokazuja "wspanialych" amerykanskich wyzwolicieli.

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Wysłane.Myślę,ze dobrze by było przetłumaczyć treść listu lub chociaż streścić. Część osób nie znając angielskiego nie wie o jakim bestialstwie jest mowa i wstrzyma się przed wysłaniem protestu.
A racja ,napisze o co chodzi zeby wszyscy mogli wiedziec. Ciezko ranny pies jest obrzucany kamieniami przez amerykanskich zolnierzy, slychac smiechy i komentarze typu "to najsmieszniejsza rzecz jaka kiedykolwiek widzialem" ,"patrzcie na to gowno".Dodam ,ze obrzucany pies niemilosiernie wyje z bolu i ucieka na dwoch nogach ,ostatkami sil co jeszcze bardziej rozbawilo ,tepych zolnierzy.
traci jest offline Zgłoś do moderatora