Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciągły Bol glowy :(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-05, 21:21   #11
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość
Wlasnie dzis rejstrowałam sie do Neurologa i dopiero na 22 marca wolny termin wiec musze jutro od rana dzwonic po prywatnych przychodniach ;( Moze ktos tu jest ze Szczecina i wie gdzie jest u nas dobra, specjalistyczna prywatna przychodnia? Dzis chyba na noc poprosze mame zeby mi nasmarowała glowe jakas maśc kamforową moze troche rozgrzeje ehhh wlasnie wzielam ketonal i mam nadzieje ze chociaz odrbinke mi ulży bo to juz staje sie nie do zniesienia...Anett234 moje bóle tez czasem objawiaja sie podobnie, wszystko drazni tylko leżeć bez ruchu można Ja podejrzewam ze to może byc migrena ( Nie zycze nikomu tego bolu... Dziekuje za rady Dbajcie o siebie !!

No też myślałam o migrenie,nawet przez dłuższy czas byłam pewna,że to ona..
Ale migrena to (jak przeczytałam - bo od naszego lekarza to się nigdy nic czlowiek nie dowie) choroba 'weekendowa'.Czyli najczęściej łapie nas w piątek po poludni aż do niedzieli,ma to niby byc odreagowanie całotygodniowego stresu w pracy.Ma podobno trwac 2-3 dni,i ból z jednej strony twarzy przechodzic ma pomału na drugą stronę..
No wszystko niby ok ale ja nie mam jej w weekendy (nie zawsze),nie trwa 3 dni tylko conajmniej z tydzień...A ból przeważnie jest 'jeden'..choc nie powiem,że zdarzy się taki 'przechodzący'..Więc nie wiem co myślec..
Zastanawiałam się też nad zatokami...No ale ten ból też jest inny od tego,który ja mam i inaczej umiejscowiony..

P.S.Teraz już mi troszkę przeszło (bo rano nie mogłam zwlec się z łóżka),ale jeszcze czuję,że nie jest do końca dobrze.Że muszę uważac jeszcze na tą głowę..
W czwartek jadę do okulisty to zapytam się o to skierowanie...

P.S.2.Myślałam o tym (i chyba tak zrobię),żeby założyc sobie taki zeszycik i zapisywac te bóle..Tzn kiedy wystepuje i opisac jaki to jest ból...
Może się to później w przyszłym 'leczeniu'przydac.....A napewno nie zaszkodzi..
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując