Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ból podczas/po stosunku - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-01, 13:23   #355
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Ból podczas seksu ...

Cytat:
Napisane przez madziuni-a Pokaż wiadomość
Oopowiedz do Lena .

Tak zgadza się Leno że chciła bym mieć doznania , no w pełnie mnie satysfakcjonujące ale to chyba nie problemy z infekcjami dróg moczowych . Bo nie chorowałm i raczej nie mam problemów . To jest mój jedyny partner i nie zmieniam go więc jakieś wirusy też nie wchodzą w grę . Boli mnie przy jakim kolwiek ruchu partnera . Nie chciła bym chodzić z tym do lekarza bo niewątpliwie jest to dla mnie wstydliwy temat . Dlatego szukam sensownej odpowiedzi sama ale nic mi nie przychodzi do głowy . Co robić ?? Boli mnie przy wkładaniu , zastanawialm się że może jest za duży ;-) .
Drogą internetową nikt Ci nie pomoże. Rozmowa z lekarzem jest niezbędna tak samo jak badanie...

Są tylko dwie opcje:

1) blokada psychiczna, o której mówiły dziewczyny (może byc spowodowana różnymi rzeczami, czasami sobie nie uświadamiamy, że np to, że matka całe życie mówiła, że dziewczyna "ma się szanować" spowoduje, że potem "przy wkładaniu" spinasz się, czasami chodzi o inne czynniki - piszesz, że jest przystojny WIĘC Cię podnieca - to tak nie działa...)
2) bariera fizyczna - Ty drobna a on bardzo duży (wybacz dosłowność, ale czy boli Cię również przy wkładaniu "innych rzeczy" niż czlonek? Pochwę można trochę rozszerzyć samemu

Był tu kiedyś pokaźnych rozmiarów wątek na ten własnie temat...Poczytaj sobie.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując