Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szczotka do wlosow Tangle teezer.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-28, 20:46   #420
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
Przeczytałam całe 14 stron plus oceny na KWC i ciągle się waham
Zaznaczam, że nie potrzebuję szczotki do masowania głowy, nie potrzebuję szczotki do nabłyszczania czy specjalnej pielęgnacji (mam błyszczące włosy), nie podnieca mnie jej różowy czy brokatowy design ani logo producenta także te argumenty "za" zakupem z góry odrzucam.
Jestem zainteresowana jej funkcją "nie ciągnięcia" przy czesaniu, interesuje mnie bezbolesne rozczesywanie włosów.
Chciałabym zaznaczyć, że mam bardzo gęste, bardzo długie, proste włosy. Czy ktoś o podobnych włosach korzysta z TT i może powiedzieć, że ułatwia ona bezbolesne czesanie?
Bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji.

Jezeli o mnie chodzi, kazde czesanie włosów było jak iście na ścięcie głowy... potem sie człowiek przyzwyczaja, bo nie ma wyboru. Tą szczotke poleciła mi koleżanka. Mnie rowniez zalezało tylko na tym zeby NIE CIAGNELA moich włosow. Zamowilam ta szczotke od razu po przeczytaniu paru opinii i oryginalnej strony TT. Przesyłka doszła, odpakowalam i zaczelam czesać nią włosy. Efekt - niebo. Przysiegam, pierwszy raz w zyciu czesanie włosow było przyjemnością a nie czyms okropnym. na dzien dzisiejszy sie z nią nie rozstaję. Dziewczyny mowią ze 'czesze tylko z wierzchu'.. CO prawda to prawda, poniewaz ma dosyc krótkie te swoje ząbki aczkolwiek wolę sie troche wiecej namachać z góry i z dołu ale przynajmniej nie cierpieć. Szczotka zaczela trochę ciagnąc mi włosy, ale to delikatnie, naprawdę porownanie ze zwykla szczotką jest jak miliard do jednego. serdecznie polecam zakup jej, 55 zl zaplacilam, a bylabym w stanie dac i więcej. Nie wiem jak wczesniej bez niej zyłam.. Tyle bólu i codzienne wyciąganie jednego wiekiego koltuna ze szczotki :/ porażka. tak wiec polecam
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując