Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z grzywka czy bez?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 04:46   #24
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Z grzywka czy bez?

Ok, tak wiec grzywka scieta, zrobilam to samodzielnie bo moja fryzjerka chyba gdzies wyjechala , juz pare tygodni salon stoi zamkniety. Podcielabym jeszcze na dlugosci ale wole na nia poczekac, mam nadzieje ze nie zwinela interesu bo dobrze sie z nia dogadywalam .
Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
to masz podobnie jak ja- niby włosy miękkie powinny dawać się łatwo układać, ale jak mają tendencję do "własnego" zycia to jest "troszke" n koszmarne. U mnie też tak jest że grzywka prosta dałaby rade a niestety mimo miękkości i poddatności , nie byłabym w stanie utrzeymac grzywki na bok. Bo po 5 min układa sie na prosto i tak jak chce. Myślę iż dobra decyzja z prostą grzywką
pokaż efekty jak zetniesz
Dokladnie, moja grzyka na bok czasem sie ulozyla, a czasem nie , niezaleznie od modelowania. Zalaczam foto

Cytat:
Napisane przez karina555 Pokaż wiadomość
moim zdaniem tylko zdj nr 3. Przy któtkim bobie widac że te włosy są ułożne, fryzura ma jakiś kształt. Wydajesz się taka zdbana. Na pozostałych zdjęciach włosy wyglądają niechlujnie, tak jakby miały skłonność do puszenia się, wyglądają na zniszczone. Przy bobie będą zawsze na swoim miejscu. Prosta grzywka podkreśli twoje bardzo ładne oczy. Natomiast krótkie cięcie uwydatni długą szyję. Będziesz wyglądać stylowo.
Ekhm... chyba troche przesadzasz, mam bardzo zadbane wlosy (2.5 roku wlosomaniactwa) i jestem pewna ze nie strasza ani nie wygladaja niechlujnie, a jestem na tym punkcie wyczulona. Zdaje sobie sprawy ze szalu nie robia bo po prostu mam takie a nie inne geny, delikatne i porowate wlosy, ale sciecie i tak nie poprawi ich struktury i objetosci nie nada, sprawdzalam . Aczkolwiek podobaja mi sie takie krotsze fryzury, nie wiem czy bym wygladala jeszcze dobrze w krotszych niz na zdjeciu nr 3, takie do lini szczeki mi sie podobaja, krotsze juz nie.

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Zdecydowanie 3! Taka fryzura wygląda elegancko, a zapewne nie musisz sie z nia trudzic Nie zapuszczaj grzywki! W prostej jest Ci najlepiej
Dzieki za opinie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1z.jpg (20,5 KB, 189 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując