Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiany... etap końcowy (?)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 00:40   #1
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025

Zmiany... etap końcowy (?)


Witajcie dziewczyny
Przez ostatnie dwa lata troszkę się zmieniłam i teraz powoli próbuję się w tym wszystkim "utrzymać". Przede wszystkim największe trudności mam z doborem fryzury. Niestety w obecnym czasie moje włosy są cienkie i bardzo wypadają. W chwili obecnej farbuje je na jakiś średni blond. Utrzymuje długość do ramion. Chyba chciałabym troszkę zmienić fryzurkę...
Następna sprawa to makijaż. Zazwyczaj nie podkreślam mocno oczu. Standardem jest tusz. Do tego nieraz dochodzi jakiś cień do powiek. Jednak mam wrażenie że moje oczy są małe i jakoś nie potrafię im dodać "wyrazu". Nie bardzo orientuje się jakie kolory mi pasują.

Naturalnie moje włosy są koloru ciemnego blondu (wręcz mysiego). Mam jasne oczy (szare z domieszką jakiegoś koloru). Nie mam tendencji do powstawania piegów a moja skóra opala się delikatnie na brązowy kolor. Moja cera ma jasny odcień. Jednak nie lubię podkładów które nadają jej różowy odcień.

Moje ulubione kolory: szary. biały. czarny. czerwony. różowy. chabrowy. bordowy. brudny róż. Mam wrażenie że w mojej szafie dominuje zbyt wiele szarości czerni i bieli. Chciałabym lekko zaszaleć z kolorami i fasonami. Dowiedzieć się co będzie dla mnie odpowiednie.

Obecnie noszę okulary

Za wszystkie odpowiedz z góry dziękuję
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując