Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 21:45   #3144
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee no w końcu zawitala hehe . Kurcze jakbym była w pl to na bank byśmy wpadli . Ja chyba za rok młodego wysle do babci ale na całe wakacje , ciekawe czy wypali czy będzie jeszcze chciał.

Zamowilam z USA bo są malokoryczne tylko 50 kalori na porcje, gluten free, Non Gmo , fat free, Bcaa, Non toxic , nie zawierają slodzika, zero cukru . Do pl tez dostarczają , jak coś to możesz zamówić ale najpierw poczekam aż ja je dostanę , bo jak wypuszcza je z lotniska i dotrą do mnie to do pl tyz bo te same zasady UE. Cena puszki to 45 dolcow więc myśle ze dobra , za taka jakość . Tu link http://www.myvitasource.com/en/home-...e-protein.html.

Ja się igły nie boje, siedzialam za pierwszym razem 10 mini było git , na kolejnej wizycie dała mi 20 min i na 15 min jakoś zaczęłam słabnąć i padlam . Kij wie czemu. Miałam 4 igły po jednej na stopach i rękach.

A czemu złe się czulas? Dalej tak masz? Bierzesz leki te od lekarza?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Śnieżynka zmienilas nick? Hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując