Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-09, 21:20   #3143
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hello,
a my dziecko wywieźliśmy w zeszły piątek do babci i laba normalnie. Ale jutro juz jedziemy po południu, bo tęskni bardzo, my zresztą też
Wyjeżdżamy jeszcze za tydzień ze znajomymi na domek w lesie nad jeziorem, oby tylko pogoda dopisała bo dziś u nas okropnie zimno, teraz jest 12 st., brrr.
Laski bierzcie dzieciaki i bujajcie do nas na urodziny Ali Robimy w gospodarstwie agroturystycznym, będą konie, mini-zoo, przejażdżka wozem i ognicho. Kurcze do kogo nie zadzwonię to wszyscy w rozjazdach, dobrze że najbliższe psiapsióły Ali będą.
Nawet nie piszcie o ciąży, ja bym strasznie nie chciała Ostatnio jakoś marnie się czułam, zawroty głowy, niedobrze mi było, normalnie już myślałam że zaciążyłam. Też ufam tej spirali ale wiadomo 100% to tylko ma szklanka wody zamiast..

Monka ja to Ci też zazdroszczę tej Turcji, co prawda upałów nie znoszę ale fajnie tak pozwiedzać i dobrego jedzonka pojeść Ja to w tym tygodniu jak Ali nie ma odżywiam sie dramatycznie, a na pewno za mało. Suplementów nadal nie kupiłam, odpuściłam trochę z tą dietą eliminacyjną, też muszą sobie jakieś mieszanki białkowe kupić, czemu zamawiałaś aż ze stanów??? Ja to planują coś na allegro poszukać, dziś miałam to zrobić, chyba zaraz czegoś poszukam..
Ja też teraz nie używam retinu, poczekam do jesieni i znowu będę sie maltretować
Nieźle z tą akupunkturą, gdzie Ci sie wkłuwała? bolało czy bardziej sam fakt igieł tak zadziałał że odleciałaś??

Magda ale dzieci Ci wyrosły, Iza sie wyciągnęła bardzo Grześ super łobuziak.

Edycia to Ty nawet jeszcze dwójkę planujesz? No brawo, brawo, ktoś musi A co na to Zosia? chciałaby rodzeństwo? Ala to by sie chyba zapłakała

Śnieżynka i jak tam bez dzieci? Dajecie radę, hehe? Kiedy jedziecie po nie? Flachy dotarły całe? niech mama sprawdzi Strasznie szybko przyszły, ale to chyba niemożliwe że w poniedziałek
Planujecie jeszcze jakiś wyjazd we czworo?
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-08-09 o 21:24
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując