Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-09, 12:37   #3138
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia ja ci powiem, ze wole takie wypady, krotkie a czesto , co jakis czas. Pojade na te niecale 3 tyg to po tyg juz mnie to bedzie meczyc , zwlaszcza te upaly . Jeszcze na bank przyjade z dodatkowym balastem , jak nic , dam sobie reke uciac hehe . Moze tym razem mi sie uda przybrac tylko 1-2 kg hehe. Z rana owsianke zjem, potem jakis owoc, potem jakies miecho z grilla i warzywa i na kolacje piwo albo drinki - no taki jest plan . Najgorsze to jedzenie w restauracjach bo pyszne i z kilku talerzy jem . A co .

Od paru dni jakos nie cwicze za duzo, wczoraj akurat tylko wieczorem rowerek zaliczylam, plecy mnie pobolewaja dalej i nic mi sie niechce . Dam im odpoczac jak wroce z wakacje to mam wizyte w szpitalu , zobaczymy co powiedza . Bylam drugi raz na akupunkturze i jej zemdlalam , takze ta forma zmniejszenia bolu itd, juz odpada bo mi powiedziala, ze juz mi nie zrobi , to jej mowi , ze tez juz nie chce .

Zamowilam jakis czas temu proteiny z usa i mi na lotnisku je zatrzymali , dzwonila panna z firmy z ktorej zmawialam i mowila ze na dniach maja byc i dalej nie ma , dodatkowo maja mi oddac 25 dolarow za zwloke . Jak dzis nie przyjda to pisze do niej znowu.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując