Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-30, 19:55   #3131
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
I znowu cisza.
Wklejam zdjecie Niny ucieszonej ,ze w końcu wyjechaliśmy pod namiot . powiem tylko tyle ,ze było super ,chociaż komary dawały nam sie strasznie we znaki.

swietne , co tak malo . Gdzie byliscie pod namiotem?

Edycia kiedy ci sie urlop konczy? bujcie gdzies jeszcze?

My za 3 tyg do turcji , kto za mnie pojedzie? smigamy na 18 dni brrr , az mnie skreca jak pomysle o tych upalach .

Kupilam sobie nowe butki http://www.allsaints.com/women/footw...5&category=331 . Co myslicie? Mojemu tz-towi sie nawet spodobaly , ale jeszcze nie wie ze juz je kupilam, bo boje sie ze mi wykupia wiec chyba nie jest tak zle, chyba go sklepowa nakrecila bo chcialm je w relu zobaczyc a nie mieli na sklepie i tak dwie stalysmy i ahhy i ohhyy jakie to odjechane buty
Reszta bez zmian dzieciaki szaleja , pogoda sie popsula ciekawe czy slonce wroci .
W srode smigamy do Londynu , zalatwiac jakies papiery , dowody tureckie , umowieni jestesmy na 10.30 , podroz trwa 3-4 h , a ze teraz ta olimpiada to pewnie korki beda . Tz mi mowi zeby o 4 rano wyjechac pogielo go , zanim ja wstane , zrobie sie to bede musiala o 2.30 wstac , a ze wczoraj poszlam spac o 2 to moze sie wogole nie poloze no bo po co .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując