Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poczucie wartosci na emigracji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-24, 09:24   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Poczucie wartosci na emigracji

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
my jestesmy w Polsce bardzo nietolerancyjni do obcokrajowcow, ale oczekujemy ze jak pojedziemy za granice, to wszyscy beda nam dziekowali za to ze tam jestesmy
nie mam oczekiwan, ze ktos mi bedzie dziekowac, czekac, wykladac czerwone dywany i za mna biegac.

O dziwo oni to czasem robia - naprawde za mna biegaja i zabiegaja o znajomosc. Ja tu dostaje prezenty, zaproszenia do restauracji, przed moim przyjsciem mroza sie szampany. Ale to z wlasnej inicjatywy, nie moge im przeciez zabronic.

Mi wystarczy jak sie zajmuja sami soba, a nie zlosliwostki, ze Polacy to tylko hydraulicy i nie moga miec zadnych wyzszych ambicji czy kwalifikacji. Zwlaszcza, ze to oczywiste, ze z zazdrosci tak, jakos Francuzi o podobnych lub wyzszych kwalifikacjach tak po mnie nie jezdza, zawsze to pada od jakiegos zakompleksionego Francuza, ktory fruwal romantycznie w chmurach jak inni sie uczyli i zdobywali doswiadczenie.
Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Ładnie napisane.
Szczerze mówiąc to drażni mnie brak tolerancji Plaków wobec obywateli kraju, w którym mieszkają; jak również do innych imigrantów z innych krajów.
Mi imigranci z innych krajow nie przeszkadzaja, nawet jak bardzo sie roznia kulturowo, zaden mi nic zlego nie zrobil. Czego nie moge powiedziec o obywatelach.

Tak naprawde tymi co mna gardza sie nie przejmuje, najgorsi sa ci co traktuja mnie jako zagrozenie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując