Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-17, 14:07   #1027
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Patucha Pokaż wiadomość
na ramie merida matts lx - reszta specjalnie dobierana by light się zgadzało
Ja ostatnio odpuściłam z lajtowaniem roweru bo na jakiś konkretniejszy spadek gramów musiałabym wydać jakieś kolejne 6 stów co najmniej, a w tym roku już wystarczająco zainwestowałam w części Cykloza to droga choroba

Ja w Izery pojadę pewnie dopiero w sierpniu Mam nadzieję, że uda się jeszcze przed Bike Festivalem w Szklarskiej!
Cytat:
Napisane przez dotka128 Pokaż wiadomość
witam, ja bardzo lubię jeździć na rowerze ale mam mały problem z poceniem się, jak jadę długo i szybko to robią mi się mokre plamy w okolicy pupy i wewnętrznych stron ud co strasznie mnie krępuje. Zastanawiałam się czy jazda w specjalnych spodniach do jazdy to jakoś wyeliminuje? Widziałam ostatnio w decathlonie spodnie które w opisie miały napisane ze "odprowadzają aktywnie wilgoć" (Materiał Equarea) i zastanawiałąm się czy by ich nie kupić, miał ktoś z was taki problem?
Ja jeżdżę w spodenkach kolarskich z wkładką, miałam do czynienia z różnymi materiałami różnych producentów i nigdy nie pojawił się problem z mokrymi plamami Nawet moje pierwsze gatki z Lidla dawały radę.
echoes jest offline Zgłoś do moderatora