Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-17, 10:53   #3125
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia a co ja wzięło na lalke w ciąży hehe , a pyta sie ciebie jak dzidzius wychodzi z brzucha? . Ja mojemu pokazywalas w tv są te programy na TLC , porodowka i tym podobne . Ja ci powiem ze mi sie wcale a wcale nie chce jechacnna wakacje , zwłaszcza do tej sauny, ostatnio mieli 52 stopni, taki skwar, jak byliśmy w tamtym roku to było ponad 40 , więc nie chce sobie wyobrazac co teraz sie dzieje, do tego trzęsienie ziemi i nie uśmiecha mi sie spać na ziemi w ogrodzie w razie czego

Doridee a jak twoje samopoczucie ? Leki działają? A czemu ona ma ta rehabilitację? Pisałas niedawno ale zapomniałem .
Najlepiej to nie mieć nic słodkiego wtedy nie kości. Ja juz tak nie kupuje jak kiedyś a kupowałam dużo, niby dla dzieci a sama jadłam. Jak coś kupię to jakieś gumy rozpuszczalne, zelki takie główna które mnie nie kręcą .


Robię dziś quinoe na słodko , z mango, sliwkami ( nie wiem jakie dać czy świeże czy suszone) , z jagodami , szczypiorek i coś jeszcze ale nie pamietam hehe

Idę sprzątać, dziś nie pada słońce , to robię hurtowo pranie o ile sie wyrobie i nie zacznie padać hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując