Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-16, 22:49   #3122
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Fajnie było, bo pogoda dopisała, no i sam fakt ogniska jest ok, bo nikt nie czeka na niewiadomo co, tylko bierze kija i kiełbachę i musi sobie ją upiec. A poza tym dzieciaki miały gdzie biegać.
A termin miałam do wyboru ten, albo za tydzień, więc tak wyszło. I wyszło dobrze, bo przyszła niedziela ma być pogodna i bez deszczu, więc planujemy Trzy Korony albo Sokolicę.
Kurcze z tą listą mamusiek to też myślę jak monka

monka graulacje dla Kartala no i dla rodziców też
Zosia dostała Barbie, lalę w ciąży, klocki magnetic, zestaw lego, piórnik, pióro, baletki, grę "Słówka", szkolne akcesoria, kasę i słodycze. W sumie to wymagań nie miała żadnych - marzyła o tej lalce w ciąży, więc się jej spełniło
Wow znowu gdzieś sie szlajacie, ale fajnie , tez tak chce

Dla mamusi dla mamusi a nie dla rodziców , mój tz nie siedzi z młodym przy lekcjach hehehe

Fajne prezenty ale ta lala w ciąży to jakis kosmos i co da sie dzidzie wyciągnąć? Którędy wychodzi ?
Zosia swietnie wyglądała , na drugiej folie padalam jaka poza , podobają mi sie dziewczynki w takich długich spodnicach .
To u was na ogródku? Kuwa duży , ja mam taka klitke ze szok .

Slyszalyscie o portalu świnia.pl można bluzgac osoby, centralnie ludzie wklejaja fotki osób i podpisują , wyrywają od ...... SZOK



Sniezynka co tam ?


Zancia jak u was w szkole? Ja jeste zadowolona, szkoda ze po wakacjach mu sie nauczycielka zmienia, bo musi ok 50 min dojeżdżać , więc znalazła coś koło siebie.
Szkoda bo super , miła ciepła , ciekawe jaka ta będzie , nie zdziwie sie jak będzie złe .
Kupujesz coś nauczycielce? Ja kupię jutro jakieś czekoladki i młody jej da.


Jutro maja przynieść pizame , bedą oglądać DVD i jest popcorn
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując