Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-16, 19:28   #3120
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Przysnelam na godzinę a miałam nie spać.

Kuzwa zrobiłam jagodzianki i zjadłam 3 szlag by to, nie robię nic bo nie wytrzymam żeby nie zjeść .

Byłam dziś w szkole , obroslam w piórka hehe . Z młodym. Nie ma wogole problemów, krzykliwy , głośny jak inne dzieci, jak ma być cicho bo wymaga tego sytuacja to jest cicho.
Bardzo dobrze sobie radzi, super czyta, liczy jest W mocniejszego grupie, bo są dzieci , które polowe wiedza co on ufffffff , ale mi ułożyło. Strasznie , taka ulga .
Na wakacjach ma czytać, albo ja jemu , proste książki on i mamy ćwiczyć po 4 przykłady z matmy, tak żeby mu mózg pracował
Śmiała sie z mojej nauki pionowego dodawania bo to starsze dzieci sie uczą, mam nie panikowac, tabliczka mnożenia będzie dopiero za rok , nie w tym roku ufffffff. Bedą mieć co w tym roku tylko ciut trudniejsze.


Edycia zara polskim na fotki, rzeczywiście trochę szybko zrobiłas , a co w prezencie dostała, miała specjalne wymagania? Bo mój to co chwile zmienia zdanie.


Doridee Fin fiu ja niektórych nickow nie pamietam, może skrócimy listę? 6 osób wogole sie nie pokazuje , jak kiedyś wrócą to sie je dodac, co?
Co myślicie?


Wczoraj Daria miała urodzinami a jutro Kevin , a mamusie tez coś zaniemogly . Ma ktoś do nich kontakt operdziel im dać, może nie wiedza , ze piszemy .

Idę małego podłoże, mam dla przez te jagodzianki aż 3 ale nie mogłam sie powstrzymać, resztę tz zabrał do sklepu.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując