Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - studentka
Wątek: studentka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-14, 13:39   #1
faria
Raczkowanie
 
Avatar faria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119

studentka


Witajcie dziewczyny!

Piszę tutaj bo nie wiem co mam ze sobą zrobić. Od października zaczynam 2 rok studiów i jak większość osób w mojej sytuacji szukam pracy na wakacje a chciałabym też pracować w ciągu roku w weekendy. Napisałam CV, jedna z uprzejmych wizażanek pozmieniała mi je tak, że wygląda naprawdę nieźle...tylko doświadczenia brak. Poza krótką przygodą z telemarketingiem w tamtym roku, nie mogę nic znaleźć Codziennie przeglądam strony z ofertami, gdy widzę ogłoszenie zostawiam CV, zarejestrowałam się w bazie rossmanna, cinema city itd. Żadnego odzewu.

Nie wiem czego jeszcze próbować... nie wiem czy zostawiać CV w każdym sklepie? ( w tym wypadku zbankrutowałabym na drukowaniu tego, bo staram się żeby wyglądało ładnie, więc drukuję na kolorowo i wkładam do koszulki).
Nie chcę kolejnych wakacji zmarnować na siedzeniu w domu i po studiach obudzić się z ręką w nocniku.

Już nie zależy mi na zarobieniu dużej kasy, chodzi tylko o to żeby mieć na drobne wydatki i później wzbogacić tym CV.

Jak sprawa wygląda z urzędami pracy? czy organizują dla studentów jakieś kursy itd.

Proszę o radę, bo pewnie jesteście bardziej doświadczone niż ja, a nie mam się do kogo z tym zwrócić.

Edytowane przez faria
Czas edycji: 2012-07-14 o 13:41
faria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując