Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 23:07   #3114
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III



kuwa ale mnie ktos obgaduje , juz dwa razy sie ugryzlam

Doridee noooo fajnie tak uslyszec od dzieci, one zawsze prawde mowia .
Plecy dalej mnie bola, za poltora tyg mam akupunkture i czekam na termin do szpitala na badania .
Kupuje whey protein wlasnie mi sie skonczyly i zamowilam te http://bodyrock.myvitasource.com/bodyrock/bodyrock/pso3/vita-whey-isolate-protein.html .


Sniezynka tez tak mialam , tak sie wlasnie slodyczami objadalam, cwiczylam jak glupia a potem wpierdzielalam wszystko co bylo slodkie, juz mi to minelo, nie mam takiego parcia , ciezko bylo .
Nastaw sie na powolne chudniecie tez bym chciala juz widziec efekty , ale tak sie nie da, tzn schudne szybko, ale dupa plaska i jak wieszak a tak niechce juz hehe
Powoli , stawiaj sobie male kroczki , nie ze chcesz schudnac 10 kg ( przykladowo mowie) tylko najpierw 5 kg , jak juz to spadnie to kolejne 5 kg tak mniej wiecej . Taka mala cyfra nie jest stresujaca .
Wez sie na sposob, kup tyle kilogramow cukru ich chcesz zrzucic, postaw w widocznym miejscu i za kazdy kilogram chowaj paczke z cukrem
Ni waz sie codziennie bo moj blad byl w tym ze jak 2 kg spadlo to aaaa zaszaleje i zaraz weszla na wage a tu zonk znowu to samo hahaha .
U mnie najlepszym sposobem sa spodnie , ktore zatrzymywaly mi sie na udach a teraz wchodze i sie zapinam , ale to szczegol ze z kazdej strony sie wylewa wkoncu zniknie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując