Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-13, 21:02   #3112
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko podam Ci ceny w weekend, będziesz brała coś jeszcze? Czy tylko Aliena i Le Male? Fixator używam z firmy Essence, to niemiecka firma, musi w Ciebie być. Jak nie to pewnie że mogę Ci kupić i wysłać. W ogóle polecam kosmetyki z tej firmy, są tanie jak barszcz ale świetne jakościowo, często maja fajne limitowanki.
Monka bardzo dobrze pisze, jedz czesto góra co 4h ale mało. Możesz na początku nastawiać sobie budzik ale potem organizm sam sie wyreguluje. Pamiętaj też żeby jeść dużo produktów białkowych, węglowodany do południa potem ich nie jedz (w tym owoce), najlepiej zjedz wieczorem jakieś białko, grillowaną pierś z kurczaka, nasycisz się a organizm spali dużo wiecej energii na trawienie niż jakby miał strawić węgle. Poza tym staraj sie nie łączyć białka z węglowodanami, białe pieczywo out, jeżeli juz to tylko razowe lub pełnoziarniste, jak lubisz makaron lub ryż to też wybieraj razowe, smakują super a są zdrowsze i zawierają więcej błonnika. Jedz kasze i warzywa. Może nie schudniesz tak szybko jak na głodówce ale efekt będzie długotrwały, zwłaszcza ze jak piszesz ma to być Twoja ostatnia dieta a raczej powiedziałabym na stałe bo to już musi być Twój nowy tryb życia i żywienia.
Staraj sie też dłuzej spać, cięzko funkcjonować śpiąc po 5-6h dziennie

Monka a wiesz ze tż zadzwonił do kierownika kina, ale ten nawet tego nie widzial, oczywiście przeprosił ale takie dostają od dystrybutora, trzeba by do nich pisać. No i fakt, ze są różne dzieci, po innych moze to spłynęło ale Ala jest wrażliwa na krzywdę zwierząt, ma to chyba po mnie, zresztą ciagle jej to wpajam.
Aa, chodzimy do logopedy, kiedyś interesowałaś sie tematem. Ala już fajnie radzi sobie z sz, cz, teraz kolej na ż a na końcu r. Widzę efekty pracy Twój kręgosłup chyba sie uspokoił, co? Wspominałaś o jakichś nakłuwaniach czy coś mieszam?
Jakie pijesz koktajle białkowe? Serwatkowe? Pytałaś czy ja mogę, właśnie tak, bo musze jeść duzo białka a ciężko mi z tym czasem i mozna wtedy własnie wspierać sie koktajlami, ale to bardziej zamiast posiłku a nie dodatkowo.

Gosiula też myślę że dzieciaki normalnie reagują zwłaszcza w tym wieku. A chłopaki też sie pewnie dogadają, potrzebują tylko więcej czasu, wiadomo testosteron działa

Ale usłyszałam dzis komplement i to w dodatku szczery bo od dzieci. Bawiły sie z Luną i w pewnym momencie Ala mówi do mnie "mamo" a te oczy na nią i mówią, to twoja mama? a myślałyśmy że siostra Ja to happy bo 35 już na karku.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując